Przeglądasz artykuły w kategorii "Aktualności"

Otwieramy nowy salon sprzedaży

sie 24, 2015   //   by admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Zapraszamy od 1 września

20150822_133653
Razem z otwarciem nowego salonu zmienimy też adres siedziby na: Legnica ul. Tatrzańska 38. Nr telefonów i adres e-mail pozostaną bez zmian. Nie będzie więc problemów z dodzwonieniem się do nas.

Wkrótce więcej zdjęć i informacji.

Nowości w KMT

sie 24, 2015   //   by admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Drzwi stalowe KMT Plus 75 – zewnętrzne pełne

ts130Drzwi KMT PLUS 75 stosuje się głównie jako drzwi wejściowe w budownictwie jednorodzinnym. Grubość skrzydła 75 mm, wypełnienie pianką poliuretanową oraz ościeżnica z przekładką termiczną pozwala na ograniczenie strat ciepła.

Skrzydło wyposażono w system mocnych zamków wielopunktowych. Zamki posiadają 4 klasę odporności na włamanie. W wyposażeniu standardowym znajdują się 3 stałe bolce, które podczas zamykania drzwi wchodzą w gniazda zamontowane w ościeżnicy uniemożliwiając wypchnięcie skrzydła.

Dedykowana stalowa ościeżnica i próg wyposażone są w przekładkę termiczną, co zapewnia skuteczną izolację i przyczynia się do znacznej poprawy bilansu energetycznego domu. Bezproblemowa wymiana progu w przypadku jego zniszczenia podczas użytkowania.

Masywne zawiasy umożliwiają regulację w trzech płaszczyznach, co pozwala na lepsze spasowanie skrzydła z ościeżnicą.

Wyraziste głębokie tłoczenie (5 mm) wpływa na podwyższenie atrakcyjności drzwi oraz dodatkowo usztywnia konstrukcję skrzydła.

  Zalety

 • odporne na wpływ czynników atmosferycznych
 • dobre wskaźniki termoizolacyjne dzięki zastosowaniu odpowiedniego wypełnienia oraz systemu podwójnych uszczelek
 • szyba antywłamaniowa P4 lub szkło hartowane
 • drzwi bardzo dobrze komponują się z bramami segmentowymi KMT
 • bogata gama dostępnych kolorów oraz wzorów pozwala podkreślić indywidualny charakter domu
  Parametry techniczne

 • grubość skrzydła – 75 mm
 • wypełnienie skrzydła – pianka poliuretanowa bezfreonowa
 • tłoczenie – głębokie
 • skrzydło wykonane w wersji przylgowej
 • materiał – blacha stalowa ocynkowana, pokryta laminatem drewnopodobnym odpornym na wpływ czynników atmosferycznych
 • ościeżnica wykonana z blachy stalowej laminowanej 1.5 mm lub opcjonalnie ościeżnica aluminiowa
 • system podwójnych uszczelek, który powoduje szczelne dociskanie skrzydła do ścieżnicy
 • zawiasy 3D regulowane w trzech płaszczyznach
 • możliwość skrócenia skrzydła o 130 mm do skrzydła płaskiego ze strukturą drewna stosowana jest ościeżinca standardowa (bez struktury)

Więcej nowości na stronach producenta: www-KMT

Styczniowe nowości Drutex

lut 23, 2015   //   by admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

System drewniano – aluminiowy Duoline

Duoline System aluminiowo - drewniany DRUTEX wprowadza do swojej oferty nowy system drewniano-aluminiowy DUOLINE, będący odpowiedzią na potrzeby Klientów oraz zmieniające się światowe trendy rynkowe. Okno DUOLINE jest wynikiem wielomiesięcznych prac działu badań i rozwoju firmy i wyróżnia się nowoczesną konstrukcją, trwałością i świetnymi parametrami technicznymi.

Nowoczesny system drewniano-aluminiowy DUOLINE spełnia nie tylko restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i pasywnego, ale jest również odpowiedzią na współczesne oczekiwania Klientów w zakresie nowoczesnej stolarki.

System drewniano-aluminiowy DUOLINE charakteryzuje się klasycznym, ostrym kształtem krawędzi profili aluminiowych, co jest wyrazem nowoczesnego wzornictwa i najnowszych trendów architektonicznych. Możliwość wyboru opcji profilu drewnianego wykonanego z drewna sosnowego lub meranti o grubości 68mm, 78mm lub 88mm oferuje doskonałe możliwości tworzenia bardzo dużej ilości rozwiązań konstrukcyjnych. Okno DUOLINE wyposażone jest w standardzie w jednokomorowy pakiet szybowy 4/16/4, ale istnieje również możliwość indywidualizacji oferty i wykonania okien z pakietem czteroszybowym, aby stanowił on jeszcze doskonalszą ochronę termiczną oraz barierę przed włamaniem, hałasem, czy nadmiernym nasłonecznieniem.

Więcej na stronie producenta TUTAJ


SYSTEM PODNOSZONO-PRZESUWNY HS

System wyposażony jest w unikalne na rynku welurowe uszczelnienie, dotąd wykorzystywane przez światowych producentów samochodów, wpływające na jego parametry termiczne. To pierwsze tego rodzaju rozwiązanie stosowane przez producenta stolarki.

System IGLO-HS wykonany z wysokiej jakości profili klasy A, produkowanych wyłącznie z materiału pierwotnego, to innowacyjne, autorskie rozwiązanie DRUTEX S.A. Nowy produkt jest idealnym rozwiązaniem do domów energooszczędnych oraz pasywnych, ze względu na zastosowaną technologię uszczelnienia, najwyższej klasy profile i optymalną budowę.

Zaawansowana technologia umożliwia tworzenie przeszkleń o maksymalnej powierzchni aż do 6500x2600cm, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz ułatwia ich aranżację, zachowując jednocześnie stabilność, funkcjonalność i lekkość konstrukcji. Specjalnie dostosowane okucia i dwie niezależne prowadnice sprawiają, że przesuwanie ogromnych skrzydeł nie wymaga użycia wielkiej siły, a bezpieczeństwo użytkowania gwarantowane jest, dzięki stabilnej konstrukcji, nawet przy wadze skrzydła do 400 kg.

Dodatkowo system wyposażony jest w ramie i skrzydle w niespotykane u innych producentów stolarki specjalne uszczelki welurowe, które popularne są wśród światowych koncernów samochodowych i które wpływają na poprawę parametrów systemu w zakresie energooszczędności czy dźwiękoszczelności oraz nieprzywieranie uszczelek w niskich temperaturach.

Więcej na stronie producenta

Koniec budowy tuż-tuż

gru 30, 2014   //   by admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

grudzień 2014

Prace wykończeniowe wkraczają do wnętrz. Pojawiają się pierwsze meble, gotowe jest też oświetlenie. Wszystko to udaje się nam pogodzić z codzienną pracą i bieżącą obsługą klientów.

Już niedługo koniec inwestycji i będziemy mogli zaplanować termin otwarcia nowego salonu. Więcej zdjęć na tej stronie. Zapraszamy.

Pierwsze meble już są!

Zostaliśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży drzwi Porta!

kwi 7, 2014   //   by admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Targi Porta

Targi Porta 2014
W dniach 26-28 marca 2014 na terenie zakładu produkcyjnego w Ełku odbyły się Targi Porta. Jako wieloletni partner handlowy i autoryzowany monter drzwi Porta, otrzymałem zaproszenie wraz z propozycją mianowania mojego punktu handlowego Autoryzowanym Punktem Sprzedaży drzwi PORTA.

W programie naszej wizyty było zapoznanie się z cyklem produkcyjnym drzwi porta w dwóch zakładach: Suwałki (naturalne okleiny) oraz Ełk (drzwi przeciwpożarowe, techniczne, wejściowe, zewnętrzne itp.). Uczestniczyliśmy również w prezentacji nowości DRZWI PORTA, które wkrótce zaprezentujemy Państwu wraz z najnowszą zamówioną ekspozycją produktów PORTA.

Kilka słów o nowościach:

Zaprezentowano uniwersalne drzwi wewnętrzne lewa – prawa. Nie ma znaczenia dla skrzydła jak i ościeżnicy jak je zamontujemy (bardzo często zdarza się konieczność zmiany funkcjonalności pomieszczenia, ale drzwi już mamy tylko nie ta strona lub zły zakres regulowanej ościeżnicy- teraz to żaden kłopot)

Ościeżnica Renowa – idealne rozwiązanie dla Tych którzy wyremontowali mieszkanie, a zapomnieli o wymianie drzwi. Ościeżnica Renowa pozwala zamontować dowolny model skrzydła przylgowego z katalogu PORTA z ościeżnicą (nakładką) maskującą starą ościeżnicę. Bez bałaganu szybko i estetycznie.

Już dziś zapraszam Państwa do naszego punktu przy ul. II Armii Wojska Polskiego 35 celem przybliżenia najnowszej oferty.

Polecam i Zapraszam
Maciej Kozyra

Nasza Fotorelacja z targów

Strony:12345»

Kontakt

P.P.H.U. ,,DREW-MAX” Maciej Kozyra
Centrum Okienne
ul.Tatrzańska 38
59-220 Legnica
tel. (076) 862 77 96
kom. (604) 186 263
centrumokienne@wp.pl

Nasze realizacje

Wpisy wg kategorii