Firma P.P.H.U. ,,DREW-MAX” Maciej Kozyra powstała w 1997 roku. Pierwszy punkt handlowy mieścił się w kamienicy przy ul.Chojnowskiej. W 2001 roku przenieśliśmy się na nowe miejsce przy ul. II Armii Wojska Polskiego 35 nadając mu nazwę Centrum Okienne. Obecnie nasz salon ekspozycyjny znajduje się na Tatrzańskiej 38 w Legnicy. Od naszych pierwszych zleceń w końcu lat 90-tych wiele się zmieniło, technologie, wzornictwo i stylistyka. Staliśmy się również bardzo doświadczoną firmą realizując setki zleceń i uczestnicząc w wielu dedykowanych szkoleniach montażowych organizowanych przez producentów.

Główną domeną działalności firmy jest sprzedaż i montaż stolarki otworowej i elementów dekoracyjnych okien jak również zabezpieczeń domu takich jak rolety i bramy z automatyką sterującą. Preferujemy produkty polskich producentów. Główną uwagę przywiązujemy do fachowego doradztwa. Budowa domu czy remont mieszkania tylko wydaje się być prosta, my o tym wiemy. Staramy naszym klientom przedstawić wszystkie możliwości i rozwiązania jakie są dostępne na rynku oraz przydatne w konkretnym przypadku. Podpowiadamy głównym wykonawcom (budowy domu) jak uniknąć prostych błędów, które mają ogromne znaczenie podczas montowania drzwi, okien, bram itp. Dlatego zalecamy aby planując inwestycję uwzględnić kontakt z dostawcą stolarki otworowej jeszcze przed rozpoczęciem budowy stanu surowego.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie montażu okien, drzwi i bram. Robimy to co lubimy i w czym się specjalizujemy. Najlepszą naszą rekomendacją są zadowoleni klienci, którzy „Drew Max” polecają swoim bliskim i znajomym.